27.5 C
София
понеделник, 22 юни 2026

В МРРБ ще бъдат обсъдени законодателни промени за развитието на Природен парк „Витоша“

Най-четени

Още от същото

В Министерството на регионалното зарсвитие и благоустройството ще бъдат обсъдени законодателни промени за развитието на Природен парк „Витоша“ на съвместна среща, която ще се проведе на 22 юни от 10:00 часа.

В дискусията ще участват председателят на Народното събрание Михаела Доцова, народни представители от парламентарната група на „Прогресивна България“, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Шишков, заместник-министърът на земеделието и храните проф. Иван Палигоров, представители на гражданската платформа „Витоша за всички“ и експерти.

След края на разговорите, в 11:30 часа, е предвиден брифинг, на който участниците ще представят повече подробности за обсъдените предложения и следващите стъпки.

Източник: Banker.bg

spot_img

Последни публикации