Във вчерашния епизод на „Като две капки вода“ отново триумфира Виктор Тодоров с втора победа за сезона, след като спечели първия лайв с емоционалното изпълнение на „Purple Rain“. На полуфинала на предаването той вдигна публиката на крака с изумителна имитация на Джанет Джаксън. Съвършеното изпълнение и хореография на песента „Scream“ му донесоха първото място.
„За мен всеки понеделник е победа, независимо къде се намираме в класирането и под кой номер сме. Това не може да се сравни с емоцията и енергията, която оставаме всеки понеделник на тази сцена. Всеки ден аз градя и научавам нещо ново“, сподели Виктор пред репортер на „На кафе“.
Снимка: Като две капки вода/Facebook
Още: Симона за битката с хейта и израстването в „Като две капки вода“ (ВИДЕО)
„Паденията ме карат да успявам да се мотивирам и да ставам все по-добър с всяка вечер“, признава след втората си победа Виктор.
„Всички тези артисти и приятели създадоха нещо силно в мен и моето семейство. Те създадоха енергия, емоция, история, която остава във вечността и много ще ми липсват“, сподели емоциите си от участието в „Сезона – Слънце“.
В краткото интервю той комeнтира и уроците от това да си част от телевизионния формат. „Урокът, който научих е, че винаги може да си по-добър, да покажеш повече. Един артист винаги има върху какво да работи и да гради всеки следващ ден. Имах доста пропуски, аз ги разбрах и надградих. Тази вечер показах това, което мога“, каза победителят в полуфинала.
Още: Експлозия от емоции: Уроците на „Като две капки вода“
Източник: Актуално

